Godājot mammas

- 6.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Maijs atnāk ne tikai ar garākām dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm. Tas atnāk arī ar dienu, kad ikviens bērns sveic savu mammu un saka viņai paldies. Mātes diena jeb Māmiņas diena Latvijā tiek svinēta maija otrajā svētdienā, un šogad tas ir 8. maijs, kad atzīmējam šos skaistos svētkus. 

Mātes dienai par godu uz sarunu par ģimenes vērtībām un mātes lomu aicinājām SOFIJU APSĪTI, kas ir septiņu bērnu mamma. 

«Kad mēs ar manu vīru Andi satikāmies, iemīlējāmies un nolēmām veidot šo ģimeni, sapratām, ka vēlamies to darīt ar kristīgām vērtībām pamatā. Mēs kā jaunieši bijām sastapušies ar skarbo dzīves realitāti, kā ir dzīvot, un sapratām, ka negribam dzīvot kaut kā nebūt, kā sanāk. Arī mūs pašus ļoti vieno kristīgās vērtības, un mēs no visas sirds ticam, ka ir Dievs, viņa dēls un garīgie likumi, kas palīdz ikvienam, tajā skaitā arī mūsu ģimenei, baudīt harmoniju. Un tas ir atnesis ļoti daudz laimes mūsu ģimenes dzīvē. 

Protams, arī mums tāpat kā visiem ir problēmas, sāpīgie brīži un grūtības, bet, esot ar šīm kristīgajām vērtībām, to visu ir vieglāk pārvarēt. Tas parāda, ka mēs kā cilvēki esam vērtība un ka mums ir vēl kāds, kas mūs novērtē ārpus šī pasaulīgā.

PIRMS MĀTES DIENAS. Apsīšu ģimene. Anša Kluča foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru