Futbola karuselis griežas ne pa jokam

- 7.Jūlijs, 2020
Sports
Laikrakstā

Optibet virslīgas turnīrā garlaikoties nenākas – spēles ik pēc četrām piecām dienām. Šogad līdzīgi kā pērn arī par ažiotāžu un skatāmu futbolu grēks sūdzēties. Mūsu Valmieras futbola kluba komandai pēdējās spēlēs arvien labāki rezultāti. Pēc lielā zaudējuma pirmajā mājas spēlē pret RFS (0:4) sekoja saistošs cīniņš Ventspilī ar 2:2 gala iznākumā, un beidzot arī pirmā uzvara, turklāt savu skatītāju priekšā, pagājušo pirmdien pret Tukuma futbolistiem (2:0). Pēdējā spēlē piektdien VOC laukumā izcīnīts vēl viens neizšķirts – šoreiz pret FK Spartaks Jūrmala – 2:2. Galvenā trenera Tamaza Pertijas vārdiem izsakoties – ledus ir izkustējies.

Spēlē pret RFS valmieriešiem neizdevās nekas: pretinieki Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā rīkojās kā savās mājās – saspēlēti, pārliecinoši, turklāt bez draudīgā serbu uzbrucēja Darko Lemajiča, kurš pirms spēles treniņā iedzīvojās potītes savainojumā, un Valmieras puikas Roberta Savaļnieka, kam arī minitrauma. Tuvu graujošai uzvarai viņi tika, pateicoties arī mūsu spēlētāju vājai spēlei aizsardzībā, pieļautajām kļūdām kā pozicionāli, tā spēlē viens pret vienu.

Noteikti ne šādu sezonas sākumu komanda bija plānojusi, bet teikt, ka ar pārliecību vinnēsim visas pērnās TOP3 komandas, kuras mums pretī nāca tieši tādā secībā, kādā tās pēc ranga ierindojās 2019. gadā, arī būtu aplami un pārspīlēti. 

Spēlē pret RFS savu debiju Valmieras sastāvā oficiālās spēlēs piedzīvoja šīs sezonas komandas kapteinis Vitālijs Jagodinskis. Pret savu bijušo klubu viņš darbojās sev neierastajā balsta pussarga pozīcijā. Pertija salīdzinājumā ar pirmo spēli bija veicis vēl vairākas pārmaiņas. Līdzīgu debiju kā Jagodinskis piedzīvoja ukraiņu vārtsargs Andrijs Kožuhars, pamatsastāvā izgāja arī Alvis Jaunzems un tunisiešu pussargs Motazs Zadems.

MIKOLA MUSOLITINS, Pasaules čempions Ukrainas U-20 komandas sastāvā 2019. gada čempionātā, Valmieras kluba kreklā pēdējās divās spēlēs demonstrējis teicamu meistarību un krietni komandai palīdzējis gūt pirmos punktus šajā sezonā. J. Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru