Eirokausu sezona finišējusi

22.Augusts, 2023

UEFA konferences līga – 3. kvalifikācijas kārta, izbraukuma spēle starp Valmiera FC un FK Partizani no Albānijas.

Mačs, kurā varēja notikt brīnumi, Latvijas pusei izvērtās sāpīgā zaudējumā – veiksmīgs pretinieku 11 metru soda sitiens bija vienīgie vārti spēlē, kas noslēdzās ar rezultātu 0:1, bet summā piedzīvots zaudējums ar 1:3.

Valmierieši spēli iesāka uzbrūkoši, taču rezultātu tas nedeva. No otras puses pretinieku centieni izrādījās auglīgāki. 15. minūtē Arinaldo Rapajs ar bumbu soda laukumā apskrēja valmieriešus, pēc tam pārsita bumbu pāri vārtiem. Situācija, kurā talkā nāca arī veiksme.

Jau pēc piecām minūtēm Partizani nopelnīja soda sitienu. Acīmredzot Daniels Balodis bija izmantojis roku, lai apturētu bumbu, tāpēc tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Tedi Kara stājās uz 11 metru atzīmes un, ilgi negaidot, trieca bumbu vārtiem pa vidu, Karloss Olsess šajā situācijā izrādījās bezspēcīgs.

ALIUNS NDOJS (Nr. 24) cīņā pie pretinieku vārtiem.