Dienesta viesnīca «Auseklis» atvērta skolēniem

22.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2023./2024. mācību gadā dienesta viesnīcā «Auseklis» dzīvi uzsāk gan Valmieras novada, gan citu apkārtējo novadu skolēni, kuri mācās kādā no Valmieras skolām, bet attāluma dēļ pēc mācībām nevar mērot ceļu mājup. 

Vēl pirms jaunā mācību gada, kad dienesta viesnīcu «Auseklis» piepildīja skolēni no visa Valmieras novada teritorijām un arī apkārtējiem novadiem, 8. augustā norisinājās atvērto durvju diena, kad interesenti tika iepazīstināti ar nesen pārbūvētajām telpām.

Uz atvērto durvju dienu bija ieradušies skolēnu vecāki, kuru bērni plānoja mācību gada laikā dzīvot dienesta viesnīcā, vecāko klašu skolēni, kurus interesēja redzēt dzīves apstākļus dienesta viesnīcā un noskaidrot dažādus praktiskus ar sadzīvi saistītus jautājumus, bijušās darbinieces, kuras ēkā strādājušas pirms 2015. gada, kad tolaik vēl Valmieras pilsētas pašvaldība ēkas saņēma no Izglītības un zinātnes ministrijas, ieradās arī tuvumā esošo māju aktīvie iedzīvotāji, kuri bijuši liecinieki pārbūves procesam dienu no dienas, vēloties apskatīt gala rezultātu arī no iekšpuses.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru