DARĒ tiekas radoši cilvēki

- 13.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

11. maijā notika pasākums «Meikeru meetup». Meikers ir tas, kurš vēlas radoši darboties, kuru interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās, ideju realizēšana dzīvē.

Pasākuma laikā dzirdējām pieredzes stāstus no meikeriem, un dalībniekiem bija iespēja brīvā atmosfērā iepazīties, veidot jaunus kontaktus, jaunas sadarbības, lai stiprinātu meikeru kopienu Valmieras novadā. 

Unda Blaumane, DARES vadītāja, par esošajiem un nākotnes plāniem: «Šis ir pirmais pasākums DARĒ kopš pagājušā gada vasaras «Ideju tirdziņa». Pandēmijas dēļ nevarējām rīkot meikeru tikšanās reizes, lai varētu stāstīt par saviem darbiem un satiktos. Makerspace nozīmē «veidotāju – ražotāju telpa». Tā ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, veidot produktus, dalīties ar pieredzi un tehnisko aprīkojumu. Šāda vieta ir DARE, un šobrīd mūsu uzdevums ir veidot meikeru kopienu.

IEPAZĪSTINA AR IEKĀRTĀM. Timotejs Balodis, DARE tehnisko jautājumu cilvēks, izrāda 3D printeri Sabīnei Ozoliņai, radošās darbnīcas «MOOW» radītājai. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru