Ceļvedis dārza mēbeļu iegādei

24.Februāris, 2023
Apmaksātā publikācija
Laikrakstā

Tā kā vasara ir tepat aiz stūra, laiskas dienas, siltas naktis un grilēšana draugu un ģimenes lokā ir tik tuvu, ka praktiski jūtam uz grila šņācošu desu smaržu. Tomēr, ja jums ir āra telpa, kurā nav dārza mēbeļu, būt par saimnieku šajā vasarā var izrādīties sarežģīti.

Pareizai vasaras atpūtai ir nepieciešams daudz ērtu sēdvietu, ēnā no saules un, protams, vieta, kur nobaudīt vasaras uzkodas un dzērienus. Arī terases mēbeles ir paredzētas ne tikai tiem no mums, kuriem ir plaši dārzi. Ja jums ir dzīvokļa balkons vai pastmarkas izmēra iekšpagalms, ir daudz āra mēbeļu iespēju, kas īpaši paredzētas tādām kompaktām āra telpām kā jūsējā.

Tomēr, pirms steidzaties ārā un tuvākajā veikalā iegādājaties izdevīgus darījumus, noteikti iepazīstieties ar mūsu populārākajiem āra mēbeļu iegādes padomiem.

Labākā vieta, kur sākt savu sapņu vasaras mēbeļu meklēšanu, ir sašaurināt veidu, kas vislabāk atbilst jūsu telpai un dzīvesveidam. Vai vēlaties izveidot, piemēram, āra ēdamzonu vai vietu, kur atpūsties un atpūsties? Jūsu dārza galda un krēslu forma ir jānosaka atkarībā no āra telpas izmēriem un formas. Apaļais galds var palīdzēt maksimāli palielināt vietu mazākā dārzā vai balkonā. Taisnstūrveida piknika soli un kvadrātveida galdi ir laba izvēle, ja atrodaties šaurās vietās un jums ir nepieciešamas sēdvietas, piemēram, ne vairāk kā diviem līdz četriem cilvēkiem.

Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā “Ko jūs gatavojaties darīt ar savām dārza mēbelēm, kad vasaras mēneši ir nedaudz vairāk kā attāla atmiņa?” Vai jums ir kur uzglabāt šos galdus un krēslus, piemēram, dārza šķūnī vai garāžā? Vai jūsu terases mēbeles ir labi salokāmas un plakanas, lai jūs tās varētu vieglāk uzglabāt? Ja tā, tad jums ir ļoti paveicies un nemaz nav jāsatraucas par kaut ko. Ja jums nav atsevišķas ēkas, kurā novietot āra mēbeles, mēs ļoti iesakām ieguldīt dažos dārza mēbeļu komplekti pārvalkos, lai lietas būtu labā stāvoklī.

Galvenais, kas ir jāiegaumē, izvēloties dārza mēbeles, to materiāls. Jūs varat atrast dārza mēbeles no daudziem materiāliem, taču, tā kā jūs, visticamāk, tās daudzus gadus izmantosiet vasaras mēnešos, vissvarīgākais jebkura materiāla faktors ir izturība. Vēlēsieties arī ņemt vērā, cik daudz ir nepieciešama apkope un vai virsmas var izturēt noplūdes un visu veidu sliktus laikapstākļus. Šeit ir viens neliels brīdinājums - vienmēr domājiet par funkciju, nevis formu. Ja jums ir bruģēts iekšpagalms vai zāle, apsveriet plašākas kājas, kas neiegrimst vai neiekļūst starp terases akmens rievām vai neiegrimst zālē.

Tāpat kā jūsu mājas interjerā, parasti jūsu dārza, terases vai balkona izskatu veido smalkākas detaļas. Ir modernas dārza mēbeles, kurām ir daudz dažādu smalku detaļu un ir klasiskas dārza mēbeles, kuras ir ļoti vienkāršas, bet tiešām krāšņas. Kaut kas līdzīgs ugunskuram var pārvērst jūsu āra dārzu par ideālu mājīgu vietu vasaras nakšu pavadīšanai. Un, ja ar mēnesi nepietiek, āra apgaismojums un sveces var būtiski ietekmēt vakariņu laiku. Ja jūtaties īpaši izsmalcināti un jums ir paveicies ar plašu dārzu, āra baseins vai spa ir ideāls veids, kā relaksēties garas dienas beigās. Jebkurā gadījumā, jums katram ir jādomā par sevi un savu dārzu, kas jums liks justies ērti, tas arī ir vislabākais variants, jo galvenais ir ērtības.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru