Bērnu žūrijas noslēgumā

- 4.Februāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Noslēgusies lasīšanas veicināšanas programma «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015». Mazsalacas pilsētas bibliotēkas Bērnu nodaļā uz noslēguma pasākumu tika aicināti žūrijas eksperti, kas godprātīgi bija izlasījuši savai vecumgrupai atbilstošās žūrijas kolekcijas grāmatas un aizpildījuši Latvijas Nacionālās bibliotēkas mājaslapā elektronisko anketu.

Pasākumā skatījāmies videofragmentus par grāmatām un to autoriem, ko dalībnieki papildināja ar savu stāstījumu. Veidojām dzeju no kolekcijas grāmatu nosaukumiem, ko katrs dalībnieks arī nolasīja, un izspēlējām mēmo šovu.  Iekšējā balsojumā mūsu bibliotēkā pirmo vietu ieguva zviedru rakstnieces Rūses Lāgerkrancas grāmata «Mana laimīgā dzīve». Pasākuma izskaņā visi eksperti saņēma balviņas un pateicības rakstus no Bērnu literatūras centra. Jāpiebilst, ka novembrī ar šiem bērniem arī kopīgi braucām uz Valmieras drāmas teātra izrādi «Bērns, vārdā Rainis».

Paldies visiem ekspertiem par iesaistīšanos šajā projektā, — sadarbosimies arī šogad! Paldies arī Mazsalacas pašvaldībai par atbalstu projekta realizācijā.

PRIEKS. Mazie eksperti.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru