Miķelis Dritvaikociņš

Par zaļo braukšanu un zilajām asinīm

28.Jūnijs, 2023
Valmierietis
Laikrakstā

Valmiera gan domā, gan rada, gan arī cenšas dzīvot zaļi. Ja Miķelis tā filosofiski ņem to zaļumu, tad varbūt vairāk tas būtu no valmieriešu labklājības un pilsētas apstādījumu viedokļa.

Par aizgājušo dedzināšanas attīstīšanu

18.Janvāris, 2023
Valmierietis
Laikrakstā

Kopš Valmieras lielpilsēta, kas faktiski dažādās kategorijās skaitās arī visa Vidzemes reģiona galvenā pilsēta, iekļāvusies Latvijā otrajā lielākajā novadā, visādu apkārt notiekošo nebūšanu apskatniekam Miķelim pienākuši grūti laiki.

Kājāmgājēju lokālās (ne)būšanas

23.Marts, 2016
Valmierietis
Laikrakstā

Jaunizceptais ekonomikas ministrs nupat vienā publiskā uzstāšanās reizē aicināja mazāk būvēt trotuārus un krāsot ēku fasādes. Piedosim vīram, kurš - atšķirībā no Miķeļa un viņam līdzīgiem citādi domājošiem - noteikti pats savā dzīvē nevienu trotuāru nav uzbūvējis un savulaik pie turības ticis, uzsitot gaisā īstajā brīdī pēdējās patiesības ministrijas akciju žūksni! Jo katrā sevi cienošā pilsētā, nemaz nerunājot par lielpilsētu Valmieru, vietvara ļoti piedomā, kur un pa kādiem celiņiem savās gaitās dodas tie pilsētnieki, kuri kaut kādu iemeslu pēc ikdienā vairāk staigā kājām nevis brauc. Tāpēc trotuāru būve Valmierā pēdējos gados allažiņ aktuāla bijusi. Un tomēr - ir vēl daži virzieni, kur izvērsties!