Māris Kučinskis

Māris Kučinskis

Krīzes vadības centram jābūt pie premjera

20.Janvāris, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Ņemot vērā, ka plūdi Latvijā nav gluži neparasta lieta, par Jēkabpilī notikušo un paveikto es varu tikai uzteikt vietējās pašvaldības rīcību un to, kā viņi organizēja visus darbus, gan arī to atbalstu, ko sniedza mūsējie, te es domāju galvenokārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) un policiju.

Iespēja, ko nedrīkst palaist garām

14.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Attiecībā uz izmaksām elektrībai un apkurei situācija ir acīm redzama – bez optimisma, šī ziema vienkārši būs jāpārziemo. Jāmeklē iespējas, kā pilnībā nesagraut patērētāju pirktspēju.

Ceļā uz budžetu un jaunu valdību

21.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Šonedēļ paralēli visiem darbiem gatavojam nākamās nedēļas valdības sēdei jaunus budžeta grozījumus. Lai nebūtu janvārī tikai viena divpadsmitā daļa no šī gada budžeta. Es neatkāpjos no vārdiem, ka 2019. gada valsts budžets – tas ir jaunās valdības veidojums, jaunās valdības lēmums un jaunievēlētās Saeimas lēmums, tajā pašā laikā mēs izvēlamies iet nevis uz variantu viena divpadsmitā daļa, bet, iespējams, uz daudzgadu budžetu. Ja parlaments to akceptē, vismaz virsstundas Neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai, tad mēs varam pielikt samaksai vēl klāt. Tad, protams, ir jautājums, lai to akceptētu arī parlaments. Manuprāt, šobrīd tomēr galvenais ir strādāt ar cilvēkiem un kopā visiem noticēt, ka būs valdība un ka šīs prioritātes netiks kaut kur izsviestas un aizstātas ar ko citu.

Joprojām neesmu nevienam parādā

18.Oktobris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Nevarētu teikt, ka ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem 6. oktobra vakarā es būtu bijis ļoti apmierināts. Ja atgriežamies pie visām pirmsvēlēšanu prognozēm, tad bija absolūti skaidrs, ka būs kaut kas dīvains...

Par lieliem valsts darījumiem

25.Oktobris, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Par airBaltic investora piesaisti — šobrīd ir vairāki piedāvājumi, ko valdības konsultanti izvērtē un par ko valdībai lēmums būs jāpieņem līdz gada beigām. Dabiski, ka par šiem piedāvājumiem valdību informēs, un tad mēs tos varēsim redzēt.