Indra Celmiņa

Atliek tikai strādāt

13.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

JEROS aizvadītais 2021. gads, kā ierasti, iesākās ar nozīmīgu un skaistu notikumu – suminājām pagasta vecāko iedzīvotāju Lūciju Treimani. Viņa nosvinēja savu nu jau 103. dzimšanas dienu.

Par pagasta svētkiem domājot

7.Janvāris, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pērn gandrīz ikvienu Jeru pagasta ģimeni ietekmēja Rūjienas novada skolu reorganizācija. Apvienoja visas novada skolas ar vienu skolas vadību, saglabājot iespēju mācīties arī Jeros. Jeru skola nosvinēja 95. dzimšanas dienu, pulcējot kuplu skaitu bijušo absolventu, skolotāju un darbinieku.

Jeros prieks par sadarbības rezultātiem

14.Janvāris, 2015
Viedokļi
Laikrakstā

Lepojamies ar Jeru pamatskolu.  Tajā dažādus pasākumus ir iespēja apmeklēt visiem pagasta iedzīvotājiem, kultūras pasākumiem izmantojam skolas zāli.  Valsts svētku priekšvakarā ik gadu Jeru skolā notiek balvas «Zelta pildspalva» pasniegšanas ceremonija. Pērn  šis  brīnišķīgais pasākums notika jau desmito reizi un balvu par ieguldījumu izglītības attīstībā Jeru pagastā  saņēma skolotājs Juris Alps.

Rūpes par ceļiem un dzīves kvalitāti

2.Janvāris, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jeros dzīvo darbīgi cilvēki. Mūsu pagastā ir vairākas spēcīgas zemnieku saimniecības, kuru saimnieki arvien meklē jaunus risinājumus darba uzlabošanai un saimniecību attīstībai. Lepojamies, ka ik gadu, piešķirot Rūjienas Gada un Goda pilsoņa titulu, apbalvoto vidū ir arī uzņēmīgi cilvēki no Jeru pagasta. Šoreiz tie bija: bijušais Jeru pamatskolas direktors, tagad Latvijā atzīts biškopis Modris Kalniņš, Jeru pamatskolas direktora vietniece Dace Ķīkule un z/s Ceriņi saimnieks, Latvijas pienīgākā ganāmpulka īpašnieks Aldis Kļaviņš.