Atklāj parku «Mežs» aktīvai atpūtai

- 17.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai gan laikapstākļi mūs sestdien, 14. maijā, nelutināja, Valmierā tika atklāts sporta un aktīvās atpūtas parks «Mežs». Klātesošie varēja vērot Greentrials  un The Spot ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus, notika arī meistarklases visa vecuma interesentiem un aktivitātes pašiem mazākajiem.

Sporta un aktīvās atpūtas parka «Mežs» būvniecība bijušā Valmieras skeitparka teritorijā (Rīgas iela 43A) sākta pagājušā gada aprīlī, bet projekts un sagatavošanas darbi sākti 2019. gadā. Vieta pilsētas centrā izvēlēta, domājot, lai ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam parks būtu ērti sasniedzams. Parks ekspluatācijā nodots 2021. gada novembrī, jau tad aicinot dažāda vecuma interesentus baudīt aktīvu un drošu atpūtu. Turklāt nosaukums nav izvēlēts nejauši – jaunais parks ir apstādījumiem bagātīga teritorija, kas aicina blakus pilsētas dzīvākajai ielai aizmirst par ikdienas steigu.

Arnis Melnis, AS «Latvijas valsts meži» valdes priekšsēdētājs: «Man ir gods būt šeit un pārstāvēt Latvijas meža nozari. AS «Latvijas valsts meži» nodarbojas ar mežsaimniecību, un tā ir ļoti atbildīga nozare – mums ir jādomā par to, lai mūsu šodienas lēmumi dod iespēju arī nākamajām paaudzēm būt atbildīgām, lai tām būtu brīva izvēle lēmumiem.

AKTĪVĀS ATPŪTAS PARKA «MEŽS» ATKLĀŠANĀ. Paraugdemonstrējumi no Greentrials. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru