Ar uzvaru no stārķu pilsētas

- 2.Augusts, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 16. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS sestdien izbraukumā ar 3:1 (0:1) pārspēja FK Staiceles Bebri.

Spēli sekmīgāk gan iesāka laukuma saimnieki, kuru rindās laukumā izgāja daudzu Valmiera Glass futbolistu draugi, bijušie komandas biedri (Jānis Lapss, Artūrs Petrivs), arī radagabali (Valta Jaunzema brālis Alvis): spēles 25. minūtē atzīmējās Nauris Baranovskis — 1:0.

Valmierieši atspēlēties uzsāka līdz ar otro puslaiku — vispirms neizšķirtu panākot pēc precīza Bruno Bērziņa sitiena — 1:1. Noteikumu pārkāpumiem bagātajā spēlē izšķirīgās izrādījās pēdējās 15 minūtes, kuru laikā divreiz Staiceles vārtus atslēdza Valmieras komandas kapteinis Mārcis Ērglis — 75. un 90. minūtē.

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal savu skatītāju priekšā valmierieši atrādīsies šosestdien pl. 16 J. Daliņa stadionā, kur uzņems FK Jēkabpils/JSC.

Valmiera Glass FK/BSS — FK Staiceles Bebri 3:1 (0:1)

Vārti: B. Bērziņš 50’, Ērglis 75’, 90’ — Baranovskis 25’

Brīdinājumi: Ozols 55’, Pallo 62’ — Višņakovs 27’, Ustrisovs 62’, 89’

Noraidījumi: Ustrisovs 89’

Sastāvi: Arnavs (v), Sietiņsons, Cipe (17’ Lācis), Ģērmanis (56’ Lūsiņš), B. Bērziņš, Jaunzems, Veinbergs, Ērglis (k) (90’+2 Zvirbulis), Miķelsons, Pallo, U. Bērziņš (46’ Ozols)  — Kārkliņš (v), Petrivs, Smiļģis (k), Taulavičus, Kīns (80’ Nazarovs), Jaunzems, Višņakovs, Lapss, Līsmanis (22’ Ustrisovs), Baranovskis, Grāveris (89’ Eglītis).

Spēles tiesnesis: Raitis Zamurs

MĀRČA ĒRGĻA DUBLIS Staicelē nodrošināja valmieriešiem laimīgu uzvaru.