Apbalvoti lauksaimnieki, mežsaimnieki, zivsaimnieki un pārtikas ražotāji

23.Novembris, 2022
Laikrakstā

Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards 17. novembrī pasniedzis Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstu, Zemkopības ministrijas (ZM) medaļu «Par centību», ZM Atzinības rakstu un Zivju fonda Atzinības rakstu lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem, pārtikas nozares darbiniekiem un valsts pārvaldē strādājošajiem – pavisam 81 laureātam. Augsto apbalvojumu saņēmuši arī Valmieras novada ļaudis.

Ministru kabineta Atzinības rakstu saņēmusi mežsaimniece Astra Boķe. MK Atzinības rakstu kopš 1995. gada piešķir, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām, tajā skaitā ārvalstniekiem, par izciliem sasniegumiem tautsaimniecībā, zinātnē, izglītībā, veselības un vides aizsardzībā, kultūrā, sportā, valsts aizsardzībā un valsts pārvaldē. Katru gadu Atzinības rakstu piešķir ne vairāk par trim personām, un konkrētā persona ar Atzinības rakstu var tikt apbalvota tikai vienu reizi.

PĒC APBALVOJUMA SAŅEMŠANAS aitkopis Valdis Leska (no labās) un biedrības «Latvijas Aitu audzētāju asociācija» valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Bortņikovs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru