5 padomi, kā veiksmīgi pārvākties uz jaunu mājokli

18.Augusts, 2022
Apmaksātā publikācija
Portālā

Tie, kuri kaut reizi dzīvē pārvākušies, zina, cik tas ir laikietilpīgs un sarežģīts process. Lai jauno sākumu padarītu kaut nedaudz vienkāršāku, noderēs daži praktiski padomi.

Atbrīvošanās no vecajām mantām

Izšķirot mantas un atbrīvoties no nevajadzīgā vērtīgi vēl pirms pārvākšanās uz jauno dzīvesvietu. Pirmkārt, pārvākties tā būs daudz vienkāršāk, jo lietu būs mazāk, otrkārt - jaunajā mājoklī nevajadzēs tērēt tik daudz laika un enerģijas, lai katrai lietai atrastu savu vietu.

Kravājot mantas, lieciet tās pa kategorijām

Lai pēc pārvākšanās orientēties iedzīvē un iekārtoties jaunajā dzīvesvietā būtu vienkāršāk, vislabāk mantas jau uzreiz likt kastēs pa kategorijām. Noteikti uz kastēm uzlīmējiet vai uzrakstiet norādes par to, kas tur atrodas, jo pie tik liela mantu apjoma ir gandrīz neiespējami atcerēties, kur un ko ielikāt.

Izvēlieties parocīgus palīgrīkus mantu pārvešanai

Visērtāk mantas likt kastēs, tomēr šim nolūkam varat izmantot arī koferus - tie ir īpaši piemēroti grāmatu un citu smagu priekšmetu pārvadāšanai.

Maisus vislabāk izmantot spilvenu, segu, kā arī mīksto rotaļlietu pārvadāšanai.

Neveidojiet noliktavu jaunajā dzīvesvietā

Ko darīt ar mantām uzreiz pēc pārvākšanās? Doma par visu mantu ievietošanu vienā telpā, pārvēršot to sava veida noliktavā, var šķist vilinoša doma. Tomēr tas nozīmē, ka vismaz daļu mantu no kastēm Jūs neizņemsiet ļoti ilgu laiku. Labākā stratēģija ir kastes nest nevis vienā telpā, bet jau uzreiz uz konkrēto telpu. Piemēram, virtuves piederumus uz virtuvi, gultas veļu - uz guļamistabu utt.

Ieplānojiet pietiekami daudz laika mantu sakrāmēšanai

Lai pārvākšanās noritētu bez liela satraukuma, mantu šķirošanu un krāmēšanu sāciet laicīgi.

Pārvākšanās vienmēr saistās ar izdevumiem - neatkarīgi no tā, vai nolīgstat pārvākšanās pakalpojuma sniedzējus vai arī plānojat tikt galā pašu spēkiem. Ja nedaudz pietrūkst, var noderēt kredīts, ko salīdzinoši vienkārši var noformēt internetā. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi ir izvērtēt gan savas vajadzības, gan maksātspēju, lai dzīves uzsākšana jaunā vietā nesāktos ar pamatīgu iztrūkumu ģimenes budžetā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru