Uz gadumijas sliekšņa 2013. gada īpašais kalendārs

- 25.Decembris, 2013
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Uz gadumijas sliekšņa stāvot, atceramies un sijājam aizvadīto — kas atnesis prieku un gandarījumu, kas sasniegts pašu spēkiem, kas izrādījies vien nepiepildītas idejas vērtē, kur ir graudi un kur pelavas. Tie ir tādi labi brīži, un kaut kas no tiem paliek pat tad, ja Jaungada apņemšanos ikdiena saspiež kā sniega piku pavasarī, — saulīte izkausē.

LIESMAS UZRUNĀTIE. 12 mēnešos laikraksts ir aprakstījis simtiem notikumu un žurnālisti runājuši ar daudziem cilvēkiem, fotogrāfi viņus iemūžinājuši. Emocijām bagāta bijusi katra tikšanās.

Jāņa Līgata kolāža

Šis bijis daudzveidīgs gads. Pluszīmes un mīnusi, kāpumi un kritumi katrā mūsu pilsētā, visos sešos Ziemeļvidzemes novados, kas mūsu laikraksta interešu lokā. Tam visam esam sekojuši līdzi, stāstījuši par notikumiem, kas sabiedrību ir priecējuši, cilvēkiem, kuri mūs pārsteiguši ar savu domu vai rīcību, ar idejām, kas virzījuši uz priekšu attīstību. Esam mēģinājuši iestāties par ļaudīm, kam sirdī sāpe par netaisnību, par cilvēkiem, kas paši nespēj sev palīdzēt. Jā, arī mūspusē latvieši brauc darbu un laimi meklēt tālumā, mūsu kļūst mazāk, bet — kāda ģimene tomēr atgriežas, atgriežas kaut mazliet gudrāka un stiprāka. Varbūt nākamgad par viņiem, mūslaiku sprīdīšiem, mums būs vēl vairāk ko stāstīt. Gada lappuses aizverot, redakcija pateicas visiem, kas ļāvuši ielūkoties savā pasaulē, savā sētā un darbā. Jūs esat mūsu bagātība, jo — nekas nav interesantāks par cilvēku. Mēs pateicamies arī ļaudīm, kas mūsu laikrakstam ir uzticīgi jau vairākās paaudzēs un šodienas tehnoloģiju laikmetā izjūt vajadzību pēc iespiestā vārda. Būsim kopā arī nākamgad!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru